Wybór sukienki na wesele nie zawsze jest prosty. Konieczne jest wybranie odpowiedniego na taką uroczystość koloru, fasonu, który sprawdzi się podczas przyjęcia i w tańcu, a także wygoda, która nie zawsze idzie w parze z efektem. Nie może być zbyt skromnie, ani zbyt wyzywająco, musi być wygodnie i zjawiskowo. 

W odpowiedzi na przedweselne rozterki przychodzi marka Kartes Moda®. Wiemy, jaka sukienka jest najmilej widziana przez weselnych gości i jakie fasony są najchętniej wybierane. Stawiamy na ponadczasową klasykę z nutką nowoczesności - gwarantujemy, że to idealne połączenie.

Oryginalne sukienki Kartes Moda®

Kartes Moda® to polska marka, specjalizująca się w tworzeniu niepowtarzalnych sukienek na wesele oraz inne, eleganckie okazje. Stawiamy na rodzimy produkt, dlatego cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Tu projektujemy i szyjemy nasze produkty, starając się, aby ich użytkowniczki wyróżniały się w tłumie.

Każdy element produkcji to starannie przemyślany proces. Nasi projektanci tworzą koncepcję, następnie wybieramy najlepsze tkaniny i tworzymy sukienkę. Najwyższą jakość potwierdzają setki zadowolonych klientek Kartes Moda®, a ich wyjątkowe stylizacje zachęcają kolejne panie do zakupów. 

Zaprojektowane i uszyte w 100% w Polsce

Projekty sukienek Kartes Moda® powstają wyłącznie w Polsce i tu też są szyte. Nie przenosimy, wzorem wielu firm, produkcji do dalekich krajów, ale działamy w sposób etyczny na miejscu. Nasi projektanci to profesjonaliści - nie tylko decydują o linii sukienek, ale przede wszystkim mają na uwadze wygodę noszenia, pięknie układającą się tkaninę oraz jej jakość. 

Następnym krokiem jest szycie. W tym procesie biorą udział polscy krawcy oraz najwyższej jakości tkaniny. Nasze sukienki nie ulegają szybkiemu zniszczeniu, jak te importowane. Sukienki na wesele Kartes Moda® są inwestycją na lata i wiele kolejnych uroczystości!

Idealnie dopasowane do figury

Dużą wagę przykładamy do dopasowania naszych sukienek do określonej figury. Staramy się tworzyć w szerokiej rozmiarówce, aby każda z pań znalazła sukienkę w swoim rozmiarze. Chcemy, aby każda z sukienek pięknie leżała i dawała najlepszy efekt podczas wesela. 

Nienaganny efekt gwarantuje również dobór najlepszych tkanin. Wiemy, jak układa się tkanina na danej sylwetce, sprawdzamy również jak zachowa się podczas weselnego tańca. Dzięki temu, nasze klientki nie tylko doskonale wyglądają, ale również świetnie się czują przez całą noc imprezy weselnej.

Dokładnie takie, jak na zdjęciach

Częstym problemem zakupów w sklepach internetowych jest fakt, że zakupione produkty wyglądają w rzeczywistości inaczej, niż na zdjęciach. To zwykle problem masowej produkcji ubrań, wzorowanych jedynie na wyjściowym modelu, jednak z użyciem gorszej jakości tkanin. 

Nasze sukienki na wesele są projektowane i szyte wyłącznie w Polsce. Każda kreacja, którą znajdą Państwo w sklepie, będzie wyglądać identycznie, jak na przedstawionym zdjęciu. Gwarantują to najwyższej jakości tkaniny, idealne dopasowanie do figury i stały nadzór nad każdym sprzedawanym modelem. 

Zakupy bez ryzyka

Nasze sukienki na wesele to doskonała inwestycja w jakość i piękny wygląd. Dbamy o zadowolenie naszych klientek, dostarczając produkty najwyższej jakości. Wiemy jednak, że każdy czasem zmienia zdanie, dlatego dla naszych klientek przygotowaliśmy wyjątkowo dogodną formę zwrotów. 

Przez 30 dni od momentu zakupu nasze sukienki można zwrócić bez podania przyczyny. Dokonując zakupu w naszym sklepie nie ponoszą Państwo ryzyka. Jeśli produkt okaże się nieodpowiedni, w złym rozmiarze lub po prostu nie przypadnie do gustu, z przyjemnością wymienimy go na inny lub przyjmiemy zwrot. 

Szybka dostawa

U nas wysyłka nie trwa tygodniami i nie idzie do Państwa zza oceanu. Paczka z wybraną sukienką dotrze już w ciągu 2-3 dni roboczych, dzięki czemu nawet podczas imprezy "na ostatnią chwilę" będzie można zaprezentować się w nowej kreacji. Zapraszamy do zakupów!