Garnitury eleganckie charakteryzują się pewnymi spójnymi wymaganiami. Są dwuczęściowe - składają się ze spodni i marynarki. Marynarka zwykle posiada klapy oraz zapięcie na jeden lub dwa guziki. Często mogą uatrakcyjniać ją falbany lub subtelne, lecz klasyczne ozdobniki. Tkanina, z której są wykonane odporna jest na zabrudzenia oraz wymięcie.

Spodnie posiadają kieszenie przednie oraz atrapy kieszeni tylnych. Nogawki przystosowane są do idealnego zaprasowania w kant, podkreślającego długość nóg i elegancję kostiumu. Krój spodni ma za zadanie podkreślać kształt pośladków oraz talii, a ukrywać ewentualną nadmierną ilość zbędnych kilogramów. 

Elegancki strój damski

Ubiór kobiecy, w odróżnieniu od męskiego, ma przed sobą wiele zadań. Ma eksponować kobiecą figurę, ukrywać jej niedoskonałości a podkreślać atuty. Ma przyciągać wzrok - dyskretnie, jednak nie nachalnie. Strój kobiecy jest odzwierciedleniem jej temperamentu i charakteru, musi być dobrze dobrany do osobowości i stylu bycia. 

Garnitury eleganckie Kartes wpisują się idealnie w tą zasadę. Kostiumy przygotowane są tak, aby każda z kobiet mogła znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. W zależności od figury i rozmiaru, wystarczy dobrać model, aby zabłysnąć w blasku wieczornego światła. Pełna rozmiarówka odzieży dostępna w sklepie pozwala na nieograniczony wybór i pełnię możliwości. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.