W latach 50-tych XX wieku, czyli u swoich początków, sukienka koktajlowa miała jedno precyzyjne przeznaczenie - nosiło się ją podczas tak zwanych "cocktail parties", czyli krótkich, popołudniowych przyjęć. Cocktail parties były specyficznym rodzajem spotkań, które miały miejsce w ogrodzie, bez miejsc do siedzenia.

To sprawiło, że sukienki noszone podczas nich musiały być oczywiście eleganckie, ale przede wszystkim - wygodne! Sukienka koktajlowa z lat 50-tych charakteryzowała się długością do połowy łydki lub w kolano i prostym oraz dopasowanym do sylwetki krojem. Była ubiorem pośrednim pomiędzy strojem codziennym, a elegancką balową suknią.

Suknie koktajlowe

Oczywiście obecnie sukienkę koktajlową można nosić nie tylko podczas popołudniowych przyjęć. W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniła się zarówno moda, jak i obyczaje - niewiele osób organizuje obecnie wystawne bale wymagające odpowiedniej toalety, a to sprawia, że sukienki koktajlowe stały się ubiorem bardzo uniwersalnym.

Zakup sukienki koktajlowej z pewnością będzie dobrą inwestycją! Taka sukienka - w przeciwieństwie do kreacji wieczorowej - nadaje się na praktycznie każdą okazję, począwszy od imprezy firmowej, a skończywszy na weselu. Możesz mieć pewność, że dobrej jakości sukienka koktajlowa nie będzie wisiała zapomniana w Twojej szafie.

Kartes-Moda® - oryginalna, polska marka

W sukience koktajlowej z Kartes-Moda z pewnością zostaniesz zauważona! Nasze sukienki projektowane są przez nas, a wszystkie wzory dostępne w ofercie naszego sklepu to autorskie projekty, których na próżno szukać w sieciowych sklepach. Dzięki temu kupując sukienkę w Kartes będziesz wyglądać nie tylko zjawiskowo, ale także oryginalnie!

W Kartes bardzo dbamy o to, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i dostarczyć naszym klientkom wysokiej jakości, ciekawe oraz przede wszystkim unikatowe ubrania. Ale wiemy również, że piękny wygląd to nie wszystko!

Design oraz szycie w Polsce

W Kartes, oprócz ciekawego desingu i przemyślanych projektów, stawiamy także na jakość. Bardzo wielu producentów wychodzi z założenia, że w przypadku kobiecej odzieży jakość wykonania jest sprawą drugorzędną. To nie nasz przypadek. Szyjąc nasze ubrania chcemy mieć pewność, że posłużą Ci one przez długie lata.

Z tego powodu wszystkie nasze wyroby są nie tylko projektowane, ale także szyte w polskich szwalniach. Krajowa produkcja sprawia, że możemy na bieżąco śledzić prace nad naszą odzieżą i upewnić się, że do naszych klientek trafią ubrania idealne pod każdym względem.

Jak na zdjęciach, tak w rzeczywistości

Tworząc nasz sklep chcieliśmy sprawić, żeby Twoje zakupy online były przyjemne i bezstresowe. Dlatego dokładamy starań, by zdjęcia produktów zamieszczane na naszej stronie całkowicie odpowiadały rzeczywistości. Nasze fotografie nie starają się upiększyć produktu - zresztą, dbamy o to, by nie było to potrzebne! - ale całkowicie oddają jego wygląd i charakter.

Żeby dodatkowo ułatwić Ci zakupy, pod każdym modelem sukienki znajdziesz dodatkowe informacje, takie jak skład materiału, z którego zostało uszyte ubranie, oraz dokładne wymiary. W ten sposób bez problemu zdecydujesz, czy wybrana sukienka faktycznie odpowiada wszystkim Twoim potrzebom.

Bez ryzyka

Zakupy w Kartes są nie tylko przyjemne, ale także - całkowicie pozbawione ryzyka. Wszystkim naszym klientkom przysługuje 30 dniowe prawo zwrotu oraz bezpłatna wymiana zakupionego towaru!