Ślub to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu każdej kobiety, a jak powszechnie wiadomo - kobiety lubią dzielić się szczęściem z najbliższymi. Dlatego w Polsce zapanowała moda na druhny. Ta urocza tradycja pozwala na przeżywanie szczególnej chwili, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego, w otoczeniu najbliższych osób. 

Nie bez znaczenia są również względy estetyczne - ubrane jednakowo druhny bardzo ładnie prezentują się w ślubnym orszaku. Dlatego w Kartes postanowiliśmy stworzyć specjalną kategorię sukienek, które doskonale nadają się na kreacje zarówno dla druhen, jak i świadkowych.

Sukienki dla świadkowych i druhen

Znalezienie sukienek dla druhen potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego zanim postawisz swoje przyjaciółki przed faktem dokonanym, sugerujemy, żeby przed wyborem kreacji zrobić małą burzę mózgów, a także przygotować kilka różnych propozycji zarówno krojów, jak i kolorów sukienek. 

Sukienki dla druhen i świadkowych dostępne w Kartes są bardzo eleganckie, a przy tym mają uniwersalne kroje, które doskonale będą prezentować się na każdej sylwetce. Oprócz sukienek, w naszej ofercie znajdziesz także eleganckie żakiety, które świetnie sprawdzą się w chłodniejszy dzień. Co więcej, proponowane przez nas sukienki są na tyle uniwersalne i wygodne, że Twoje koleżanki z pewnością założą je jeszcze nie raz!

Oryginalne sukienki Kartes-Moda®

Ale to, że nasze sukienki są piękne, uniwersalne oraz dostępne w różnych rozmiarach i kolorach to nie jedyne powody, dla których warto zdecydować się na zakup sukienki dla świadkowej lub druhen w Kartes. Nasze ubrania są również całkowicie oryginalne. Zarówno kroje, jak i kolory oferowanych przez nas sukienek są wynikiem ciężkiej pracy naszych projektantów.

Wszystkie sukienki i ubrania, które znajdziesz w naszym sklepie, są oryginalnymi projektami, których nie znajdziesz w innych butikach. Dzięki zakupom w Kartes Twoje druhny będą wyglądać nie tylko pięknie, ale również oryginalnie, a Twój dzień będzie wyjątkowy pod każdym względem!

Zaprojektowane oraz uszyte w Polsce

Oryginalność to jednak nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. W Kartes staramy się, by wszystkie nasze produkty odznaczały się najwyższą jakością. W tym celu dbamy o cały proces produkcji, od momentu przeniesienia wizji sukienki na papier, aż po uzyskanie gotowej kreacji.

Dlatego wszystkie ubrania dostępne w naszym sklepie są projektowane oraz szyte w Polsce. Dzięki temu możemy na bieżąco nadzorować ich powstawanie i dbać o każdy szczegół. Sukienki Kartes nie tylko pięknie się prezentują, ale również spokojnie przetrwają niejedną imprezę.

Dokładnie takie, jak na zdjęciach

Przygotowania do ślubu często są związane z ogromnym stresem. W Kartes chcemy Ci go zaoszczędzić. Dlatego zamawiając u nas sukienki dla druhen możesz mieć pewność, że będą idealne pod każdym względem. W naszym sklepie dokładamy starań, by zdjęcia ubrań zamieszczone na naszej stronie całkowicie odpowiadały rzeczywistości.

Piękne zdjęcia sukienek są uzupełnione ich dokładnym opisem. Pod każdą z kreacją znajdziesz jej dokładne wymiary podane w centymetrach - ubrania są mierzone na płasko - oraz skład materiału, z którego została uszyta. Dzięki temu zakup z pewnością będzie udany, a Ty oraz Twoje przyjaciółki - całkowicie zadowolone.

Kupujesz bez ryzyka

Sukienka ma nieodpowiedni rozmiar lub jednak zmieniłaś zdanie? Nie ma problemu! W Kartes kupujesz bez ryzyka. Każde zamówienie objęte jest 30 dniowym okresem ochronnym, w trakcie którego możesz zwrócić zamówiony towar lub wymienić bez ponoszenia dodatkowych kosztów!