Garnitury klasyczne damskie charakteryzują się eleganckim krojem, dopasowanym do każdej sylwetki ze względu na swoją uniwersalność, wysokiej jakości matowymi materiałami, odpornymi na użytkowanie, oraz profesjonalnym wykończeniem. Pozwalają na stylowe ubranie się do pracy, na przyjęcie lub inną elegancką okazję.

Dbałość o szczegóły w wykonaniu garniturów Kartes pozwala na przedstawienie ich, jako garniturów idealnych. Dopracowane w każdym calu, stylowe i eleganckie, dają poczucie profesjonalizmu i podnoszą poczucie własnej wartości. Pozwalają na ukrycie defektów figury, wydobywając jej atuty. W subtelny sposób oddają urok osobisty noszących je kobiet.

Idealny strój do pracy

Niezależnie od wykonywanego zawodu, idealny strój do pracy spełniać powinien dwie podstawowe funkcje - wizualną oraz komfortową. Musi być dobrany adekwatnie do miejsca oraz działalności którą się zajmujemy - jedni z nas pozwolą sobie na strój casualowy, innych obowiązuje elegancka etykieta, w której rozwiązaniem okazuje się klasyczny garnitur.

Z drugiej strony, nie można zapomnieć, iż strój do pracy musi dawać swobodę ruchu, pozwolić na komfortowe samopoczucie przez cały dzień, niezależnie od wykonywanych obowiązków. Ma dawać komfort termiczny, jak również dawać kobiecie poczucie pełnej atrakcyjności i profesjonalnego, stylowego wyglądu. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.