Strój wieczorowy odróżnia się od ubioru używanego na co dzień. Sama już nazwa wskazuje, iż używamy go okazjonalnie, zwykle w późnej porze dnia, w blasku sztucznych świateł, czasami fleszy lamp. Charakteryzuje się tym, iż jego zadaniem jest ukazanie klasy i elegancji, przy jednoczesnym wyeksponowaniu sylwetki i urody.

Doskonałym wyborem stroju wieczorowego dla kobiety jest garnitur wieczorowy. Występujące w wielu modnych krojach, pozwalają na dobór właściwego do naszej urody i figury, maskują niedoskonałości, podkreślając atuty. Coraz częściej kobiety odchodzą od klasycznej sukienki, sięgając właśnie po garnitur. 

Garnitur damski idealny na wesele

Garnitury damskie Kartes to idealny wybór na ślub i na wesele. Wygodne, uszyte z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zaplamienia i wymięcie, pozwalają na nieograniczoną zabawę weselną bez zbędnych stresów i zmartwień. Doskonale sprawdzą się również na przyjęciu, czy eleganckim spotkaniu towarzyskim lub biznesowym.

W ofercie Kartes występują garnitury wieczorowe w dwóch najbardziej rozchwytywanych kolorach - czerni i czerwieni. Pełny zakres rozmiarowy pozwala na wybór modelu idealnie dopasowanego, bez konieczności przeróbek krawieckich. Atrakcyjna cena również zachęca do sprawdzenia wybranego modelu na własnej skórze. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.